Rozpoczęcie działalności portalu SPPonline
2012-06-04

Niniejszy portal będzie jednym z narzędzi za pośrednictwem którego Stowarzyszenie Prawa Pracy będzie prowadzić działalności. Na łamach portalu regularnie będą pojawiać się informacje dotyczące planowanych zebrań członków stowarzyszenia, a także wszelkie informacje dotyczące działalności Stowarzyszenia, za pośrednictwem portalu przekazywane będą również informacje odnośnie planowanych konferencji naukowych.

Dzięki materiałom zamieszczonym na portalu możliwe będzie także ubieganie się o członkostwo w SPP.

Życzymy owocnej współpracy członkowie SPP