Finanse Stowarzyszenia

Kasa Stowarzyszenia zasilana jest poprzez składki oraz dotacje a w przyszłości zasilana będzie poprzez wyselekcjonowanych sponsorów. Finansowanie dotyczyć będzie Stowarzyszenia jako organizacji oraz poszczególnych wydarzeń. Środki finansowe Stowarzyszenia wykorzystywane są na obsługę jego bieżącej działalności oraz na cele statutowe.

Składki wpłacane są na poniższe konto
Bank Millennium
65 1160 2202 0000 0001 9432 4584

Roczna składka wynosi symboliczne 100 zł. Członkowie Stowarzyszenia są proszeni o regularne i terminowe wpłaty.