Seminarium „Zmiany w przepisach o czasie pracy w 2013 r. oraz perspektywy rozwoju prawa pracy w kolejnych latach”
2013-11-29

Stowarzyszenie Prawa Pracy
ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium pt.:

Seminarium odbędzie się w dniu 16 stycznia 2014 r. o godzinie 10:00
w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej, Al. Ujazdowskie 49
Czas trwania: 3 godziny.

Program seminarium:
9.30 - 10.00                rejestracja uczestników

10.00 - 11.30              Panel I „Ostatnie zmiany w przepisach o czasie pracy”
                                 Paneliści:
                                 adw. Piotr Wojciechowski – przewodniczący sesji
                                 r.pr. HalinaTulwin - Dyrektor Departamentu Prawnego GIP
                                 Przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

11.30 - 11.45              Przerwa na kawę

11.45 - 13.15              Panel II „Perspektywy rozwoju prawa pracy”

Paneliści:
                                 r.pr. Anna Hałas – przewodnicząca sesji
                                 prof. Łukasz Pisarczyk Uniwersytet Warszawski
                                 Przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w seminarium do dnia 20 grudnia 2013 r. na adres seminarium_2014@spponline.pl

Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Prawa Pracy