Spotkanie integracyjne prawników prawa pracy
2023-03-30

Zarząd Stowarzyszenia Prawa Pracy zaprasza na spotkanie integracyjne prawników prawa pracy.

Chcemy dbać o budowanie relacji w naszej organizacji i umożliwić realizację statutowych celów poprzez tworzenie okazji do wymiany doświadczeń zawodowych. Dlatego bardzo zależy nam na tym, abyśmy mogli spotkać się przy wspólnym stole, wymienić doświadczeniami i porozmawiać o tym, co dzieję się w branży HR (a jak wiemy – ostatnio dzieje się sporo).

Miejsce:
Spotkanie odbędzie się w warszawskiej restauracji Magdy Gessler „Polka”. Link do strony internetowej lokalu: https://warszawa.restauracjapolka.pl/

Termin:

Planowany termin spotkania to czwartek, 20 kwietnia 2023 r., godz. 18:00

Rezerwacja/cena:
W celu dokonania zgłoszenia na integrację proszę o wysłanie maila do Marcina Szlasy-Rokickiego wyrażającego chęć udziału oraz dokonanie wpłaty na rachunek Stowarzyszenia:

marcin.szlasa-rokicki@pcslegal.pl

Kwoty:
a. 275 złotych w przypadku wyboru opcji menu bez alkoholu (do picia woda/kawa/herbata)
b. 355 złotych w przypadku wyboru opcji menu z open barem na wino lub piwo.

Menu (w obu przypadkach to same) zawiera: przystawki podane w stół, zupę, danie główne oraz deser (w przypadku każdego z tych dań jest wybór z 2 lub 3 dostępnych propozycji, również w opcji wegetariańskiej).

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby lub osób, za których dokonywana jest wpłata.

Przelewów proszę dokonać do piątku 7 kwietnia b.r.

W przypadku specjalistycznych diet restauracja jest gotowa przygotować oddzielne menu. W takim przypadku również prosimy o informację.

Zgodnie z otrzymanymi informacjami rozliczenie końcowe uwzględnia potwierdzoną ilość osób niezależnie od ilości osób uczestniczących w wydarzeniu, dlatego po dokonaniu rezerwacji ewentualna rezygnacja nie będzie możliwa. Będzie natomiast możliwe odstąpienie miejsca innej, wskazanej osobie.

Mamy nadzieję na Państwa liczną obecność, ciekawe rozmowy i rozwijanie znajomości w naszym środowisku prawników prawa pracy.

Z pozdrowieniami,
W imieniu Zarządu SPP