Nowy skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Prawa Pracy!
2023-06-21

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Prawa Pracy, które odbyło się we wtorek 20 czerwca 2023 r., Członkowie  wybrali nowy skład organów Stowarzyszenia na dwuletnia kadencję 2023-2025.

W skład Zarządu Stowarzyszenia weszli:

Marcin-Szlasa Rokicki - Prezes Zarządu

Marta Kopeć - Członek Zarządu

Jakub Murszewski - Członek Zarządu.

Natomiast do Komisji Rewizyjnej weszli:

Justyna Oksiuta

Michał Chodkowski, oraz

Bartosz Wszeborowski.

Gratulujemy Wszystkim wybranym osobom. Życzymy ciekawych wyzwań i powodzenia w nowych rolach.

Jednocześnie zachęcamy osoby zainteresowane prawem pracy do wsparcia i uczestnictwa w inicjatywach Stowarzyszenia oraz do dołączenia do niego.