Członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia docenieni w Rankingu Kancelarii Rzeczpospolitej!
2023-06-22

Z dumą informujemy, że dopiero co powołani do statutowych organów Stowarzyszenia Członkowie zostali uznani liderami w dziedzinie prawa pracy w prestiżowym rankingu Rzeczpospolita!

Kancelarie PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler, z której wywodzi się nowy Prezes Zarządu - Marcin Szlasa-Rokicki oraz Członek Komisji Rewizyjnej - Bartosz Wszeborowski, Kopeć & Zaborowski (KKZ), którą kieruje nowy Członek Zarządu - Marta Kopeć oraz Łaszczuk & Partners, którą współtworzy Michał Chodkowski - Członek Komisji Rewizyjnej zostały uznane jako liderskie kancelarii w Pierwszej Dywizji, czyli dywizji dużych Kancelarii.

Jednocześnie zarówno Marta, Michał jak i ustępujący Prezes Zarządu Sławek Paruch zostali uznani za indywidualnych liderów prawa HR.

Gratulujemy Wszystkim laureatom! Cieszymy się, że losy Stowarzyszenia spoczywają w takich dobrych rękach.