Życzenia Bożonarodzeniowe
2023-12-23

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Prawa Pracy składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne.

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa okresem wytchnienia i odpoczynku w rodzinnym gronie i przy cieple domowego ogniska.

Pozwólmy sobie na ten czas zapomnieć o bieżących kwestiach zawodowych i skupmy się na tym co naprawdę ważne – miłości do bliskich.

Poczujcie Państwo magię wigilijnego wieczoru, która kryje się w bliskości z rodziną.

Natomiast Nowy Rok niech pełen będzie nowych wyzwań i ciekawych zadań, zwłaszcza w zakresie prawa pracy.

Będzie nam niezmiernie miło wspólnie z Państwem realizować je w ramach Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i obserwowania profilu Stowarzyszenia. Do zobaczenia w Nowym Roku!