Walne Zgromadzenie Członków + Debata
2024-06-14

Szanowni Członkowie Stowarzyszenie Prawa Pracy!

Już za niespełna miesiąc zapraszamy do Warszawy z dwóch równie ważnych powodów. Dokładnie 26 czerwca 2024 r. odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Prawa Pracy

oraz...

Uroczysta debata poświęcona 50-leciu istnienia Kodeksu Pracy w Polsce. Data naszego spotkania jest nieprzypadkowa i wypada dokładnie w tę przepiękną, okrągła rocznicę (26.06.1974-26.06.2024.

Porozmawiamy o najważniejszych zmianach w przepisach oraz czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Zapraszamy na godzinę 17 do Kancelarii Kopeć & Zaborowski (KKZ), która znajduje się przy ulicy Hożej 59a lok. 1b w Warszawie, gdzie najpierw odbędzie się WZC SPP, a już o 18 rozpoczniemy zapowiadaną debatę.

Taka szansa zdarza się raz na 50 lat!

Jeżeli mają Państwo wnioski formalne do uwzględnienia w porządku obrad WZC SPP, temat warty poruszenia w debacie, lub są Państwo zainteresowani dołączeniem do SPP, prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

Marcin Szlasa-Rokicki i Marta Kopeć